Najlepsza agencja interaktywna w całej Polsce!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.

Nie mogłeś trafić lepiej!

Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> seo freelancer http://sebastianmatysik.pl/

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron internetowych to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Udowodniono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, stanowią oni 93% pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Robi wrażenie, prawda?

Natomiast na polskim rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co oszukiwać - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc.

Usługi na najwyższym poziomie

Nasze doświadczenie w branży sięga ponad dziesięciu lat. Nad wieloma SEOwcami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Ponad dekada pracy, obserwacji i dążenia do profesjonalizmu.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długookresowa obserwacja polskiego oraz światowego rynku internetowego, pozwoliła nam doskonale poznać skutecznych strategii prowadzenia zabiegów związanych z marketingiem internetowym.

Mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Nasze umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Reklamuj się się jak nigdy dotąd!

Chcesz reklamować się przez social media?

Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie! Wezmą pod swoje skrzydła każdy profil, nawet ten w najgorszym stanie lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, ułożymy unikalną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Będziesz top10 w Europie!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy są firmami świadczącymi usługi w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Jakikolwiek biznes prowadzisz i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

I nie jest łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona Google może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? To tylko strata pieniędzy i czasu.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu przedsiębiorców zrezygnowało z SEO, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Jesteśmy świadomi jak to zniechęca i dlatego działamy w taki sposób, by usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, reprezentowały najwyższy poziom.

Zapraszamy do nas, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeśli się do nas odezwiesz i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy w stanie dokonać wyceny SEO, które wykonamy.

Na początku współpracy przeanalizujemy aktualnych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, dojdziemy do wniosków, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Jak wygląda skuteczne SEO, czyli parę słów o tym, co możemy dla Ciebie zrobić

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko jest w porządku, jednak często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Fachowcy od Search Engine Optimization będą w stanie podjąć specjalne kroki, które będą mieć taki skutek, że wartość witryny wzrosną.

Dobierzemy odpowiednie frazy.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Posiadają one dużą wartość, dlatego też możesz być pewien bardzo mocnych linków wychodzących.

Na rezultat naszego pozycjonowania, potrzeba około trzy-cztery miesiące.

To minimalny czas, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń związanych z tym, co musimy zrobić, aby roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie stanie się bardzo skuteczne.

Optymalizacja proces całkowicie konieczny. Tylko te strony, które spełniają wymagania Google, są w stanie zająć wysokie pozycje