Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO. interpunkcje .

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.