Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. A jeśli chodzi o dobre treści, warto skorzystać z tego, co oferuje profesjonalny copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie dostępne są również teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. pisanie tekstów praca zdalna textbookers . Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.