XXXII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne 10-11-2019

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

2. Jutro Święto Niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00. Wywieśmy flagi narodowe na naszych domach.

3. W zakrystii można zgłaszać zmarłych na wymienianki roczne. Wymienianki jednorazowe czytać będziemy w soboty w miesiącu listopadzie o godz. 17.30 podczas różańca – wypisując ich imiona zaznaczmy w sobotę i bądźmy na tej modlitwie.

4. Bóg zapłać:
– mieszkańcom Połażejewa za posprzątanie kościoła i kwiaty, w tym tygodniu proszę mieszkańców Rusiborka
– za składane ofiary na potrzeby naszej świątyni.

5. Zapraszamy na pielgrzymko-wycieczkę do Portugalii i Hiszpanii 25.05-02.06.2020. Zgłoszenia u mnie lub w biurze turystycznym.

6. Osoby, które pragną włączyć się w modlitwę różańcową. Zapraszam i zachęcam do odmawiania 10-tki różańca każdego dnia.

7. W gablocie wywieszono uaktualnione groby, gdzie upłynęła lub upływa prolongata. Proszę o zainteresowanie się i przekazanie tej informacji rodzinie.

8. Polecam Przewodnik Katolicki, List do chorych oraz Mały Przewodnik.