XX Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne 18-08-2019

1. W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 pragniemy przede wszystkim Panu Bogu podziękować za tegoroczne zbiory. Delegacje z wieńcami gromadzą się przy krzyżu misyjnym.

2. Bóg zapłać:
– Młodej Parze za posprzątanie kościoła, kwiaty, w tym tygodniu proszę mieszkańców Kopaszyc;
– za składane ofiary na potrzeby naszej świątyni.

3.  Osoby, które pragną włączyć się w modlitwę różańcową. Zapraszam i zachęcam. Zachęca do zapoznania się z terminami rekolekcji dla osób odmawiających różaniec. Informacje w gablocie, zapisy u p. Marii lub u mnie.

4. W Biechowie i w Środzie w kościele NSJ niedługo rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie – osoby, które planują w zawrzeć sakramentalny związek małżeński, proszę o zainteresowanie się tematem.

5. Osoby, które jadą do Niechorza we wrześniu, powoli mogą wpłacać pozostałą część.