Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie można znaleźć także teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO. textbookers praca .

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.