Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie ma co się dziwić, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Na stronie można znaleźć także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze kompetentny copywriter SEO. https://twitter.com/bookers_text textbookers praca .

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.