Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze doświadczony copywriter SEO. https://www.instagram.com/serwis_textbookers/ textbookers praca .

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.